Descriere
Inspirate de apartamentele loft din New York, cu balustradele lor metalice curate și farmecul industrial, aceste designuri aduc combinația dintre stil minimalist și aer urban în rame cu construcție conturată. Culorile contrastante ale feței placate evocă eleganța arhitecturală a unui loft din Manhattan.
| Lens Width | 51 mm |
| Lens Height | 46 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 142 mm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Gender |
UNISEX
|
| Front type | FULL RIM |
Informații suplimentare
| Culoare | GOLD LIGHT SHINY |
|---|---|
| Stil | Unisex |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „30187” Anulează răspunsul

Recenzii
Nu există recenzii până acum.