Descriere
Vă prezentăm ACTIVE, un concept complet nou din familia Prodesign. Această ramă ușoară din titan este disponibilă în două forme distincte: o formă rectangulară clasică (52/16) cu o bară superioară dreaptă și o formă pătrată mai mare (55/18) cu un pod nazal mai pronunțat. Creat pentru versatilitate, ACTIVE echilibrează tonurile de bază subtile cu accente îndrăznețe în negru, albastru, roșu și verde.
| Lens Width | 55 mm |
| Lens Height | 41 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Material | TITANIUM |
| Gender |
MASCULINE
|
| Front type | FULL RIM |
Informații suplimentare
| Stil | Masculin |
|---|---|
| Culoare | BLACK DARK BRUSHED, BLACK MEDIUM MATT, NAVY DARK MATT |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „ACTIVE 2” Anulează răspunsul

Recenzii
Nu există recenzii până acum.