Descriere
Inspirat de lumea digitală, modelul ALIUM HACK îmbrățișează cu îndrăzneală stilul geek, adăugând o notă de modernitate și curaj. Această ramă statement sincronizează contrastele prin grosimi variate și linii unghiulare, oferind un look inteligent și incontestabil de trendy. ALIUM HACK îmbogățește colecția cu o formă mare pantos și două forme noi dreptunghiulare cu contururi geometrice – perfecte pentru cei care vor să îmbine tehnologia cu stilul.
| Lens Width | 55 mm |
| Lens Height | 41 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 147 mm |
| Material | ALUMINIUM |
| Gender |
MASCULINE
|
| Front type | FULL RIM |
Informații suplimentare
| Culoare | DARK VETIVER, LIGHT GREY BLUE, RED BURGUNDY, SATIN TURQUOISE |
|---|---|
| Stil | Masculin |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „ALIUM HACK 2” Anulează răspunsul

Recenzii
Nu există recenzii până acum.