Descriere
La fel de sportivi pe cât sunt de sofisticați, ochelarii JUMP sunt aliații perfecți pentru cei care vor să-și condimenteze look-ul și să adauge culoare garderobei masculine! Acești ochelari creativi se disting prin partea frontală bicoloră: linia orizontului este astfel traversată între partea superioară și cea inferioară… Suficient pentru a exersa depășirea oricărui obstacol!
| Lens Width | 49 mm |
| Lens Height | 40 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Material | ALUMINIUM |
| Gender |
MASCULINE
|
| Front type | FULL RIM |
Informații suplimentare
| Culoare | BURGUNDY, CHARCOAL GREY, MATT FLASHY BLUE, ULTRA MATT BLACK |
|---|---|
| Stil | Masculin |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „ALIUM JUMP 2” Anulează răspunsul

Recenzii
Nu există recenzii până acum.