Descriere
DANG, îndrăzneață și elegantă! Această ramă unisex are o formă puternică cu o punte dublă, perfectă pentru cei care vor să iasă în evidență. Selecția cromatică este temperată, ideală pentru bărbați. Disponibilă în albastru, horn, verde și petrol, varianta din acetat albastru prezintă un efect unic de „crăpătură”, completat de lentile albastre în degrade și un front gri mat.
| Lens Width | 55 mm |
| Lens Height | 46 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Gender |
UNISEX
|
| Front type | FULL RIM |
Informații suplimentare
| Stil | Unisex |
|---|---|
| Culoare | BLUE DARK DEMI, HORN MEDIUM SHINY, OLIVE-GREEN DARK MATT, PETROL DEMI |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „DANG” Anulează răspunsul

Recenzii
Nu există recenzii până acum.